INFORMACJA

Zarządzeniem nr 03/2019 Prezes Oddziału ZNP w Będzinie od dnia 15.04.2019r. Strajk w Przedszkolu "Promyki Bałtyku" zostaje zawieszony.

Drodzy rodzice,
informujemy, iż w dniu jutrzejszym tj. 09.04.19r. pracownicy przedszkola również strajkują. Ponawiamy prośbę o zorganizowanie opieki dla swoich dzieci i dziękujemy za wyrozumiałość w dniu dzisiejszym.

Drodzy rodzice,

w związku z brakiem porozumienia ZNP z Rządem, pracownicy w naszej placówce podjęli strajk. Nie odbywają się zajęcia wychowawczo-dydaktyczne. Bardzo prosimy o zapewnienie opieki swojemu dziecku. Wszelkie zmiany będą publikowane tutaj i na stronie przedszkola. Prosimy o wparcie i wyrozumiałość.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dyrektor Przedszkola "Promyki Bałtyku" w Mścicach informuje rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, iż od dnia 08 kwietnia 2019r. do odwołania planowany jest strajk pracowników przedszkola. Z tego powodu zajęcia wychowawczo-dydaktyczne nie będą prowadzone. W związku z powyższym bardzo prosimy rodziców o wyrozumiałość i zorganizowanie opieki dla swoich dzieci w domu. Jednakże dla rodziców którzy nie są w stanie zatrzymać dzieci w domu, zostanie zorganizowana opieka w przedszkolu.

Jednocześnie informujemy, że w biurze przedszkola są przygotowane zaświadczenia dla rodziców naszych dzieci, którzy w takiej sytuacji mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego, celem zapewnienia opieki swojemu dziecku (do lat 8).

REKRUTACJA 2019/2020

lightbox