Kółko Plastyczne "Tęczowe Promyczki"

prowadząca - mgr Anna Szostak

Celem głównym kółka plastycznego prowadzonego w naszym przedszkolu jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych dzieci oraz ich wrodzonych możliwości twórczych poprzez różnorodne działania plastyczne. Dzieci poznają takie techniki jak: frotaż, wydrapywanka na podkładzie wykonanym z kredek świecowych, posypywane obrazki, nakrapiane obrazki, roznąca farba, modelowanie w masie solnej, papierowej, mandala, ebru, pointylizm, Mix Media.

Kółko wokalno-instrumentalne

prowadząca - mgr Ilona Łanowy

Celem kółka wokalno-instrumentalnego prowadzonego w naszym przedszkolu jest: rozwijanie zainteresowań wokalno-instrumentalnych, budzenie pozytywnych motywacji do muzyki i tańca, rozwijanie uzdolnień muzycznych dzieci, słuchu, poczucia rytmu, pamięci i wyobraźni muzycznej oraz przygotowywanie programów artystycznych na różne uroczystości

i imprezy przedszkolne.

Kółko informatyczne

prowadząca - mgr Paulina Sykuła

Kółko informatyczne w naszym przedszkolu prowadzone jest w ramach innowacji pedagogicznej "Klik i wszystko jasne" autorstwa pani Pauliny Sykuły. Uczestnikami zajęć są dzieci z najstarszej grupy. Na zajęciach dzieci rozwijaja zainteresowania technologią informatyczną. Dzieci uczą się po przez zabawę, że komputer jest pożytecznym narzędziem w pracy, nauce i zabawie.